|  | 

Pozostałe

Baristyka

Warsztaty baristów oraz pokazy baristyczne przygotowane przez markę Mobilny Barista
Warsztaty baristów i pokazy baristyczne przygotowane przez firmę Mobilny Barista cieszą się dużą popularnością. Jeżeli więc pracodawcy zależy na tym, żeby przygotować ciekawe widowisko dla pracowników na dniu integracyjnym albo podziękować klientom biznesowym za współpracę, to baristyczny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. To również idealna opcja dla osób chcących wzbogacić imprezę firmową, okolicznościową, bądź zjazd branżowy. Pokaz baristy na żywo urozmaica każde wydarzenie. Osoby biorące udział zaznajamiają się z najlepszymi metodami parzenia kawy, w ten sposób by smakowała ona jak z kawiarni. Można też skorzystać z usługi warsztatowej, w czasie jakiej będzie się nauczonym zrobienia smacznej kawy. Można w trakcie takich warsztatów doinformować się, jak zrobić cappuccino, czy latte macchiato, aby smakowało jak z prawdziwej włoskiej kawiarni. Tak samo podczas warsztatów, jak i show uczestnicy zapoznają się z historią kawy, jej produkcją, rodzajami, technikami wypalania i zaparzania.

baristyka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Pozycjonowanie stron Lublin

    Technika oraz marketing – nowoczesne rozwiązania Jednym z instrumentów marketingu internetowego jest sztuka seo strony internetowej, jakie nabiera coraz większego znaczenia z powodu wielu swoich zalet, jakie są dostrzegane, a również doceniane zarówno przez firmy, jak i internautów. Tu jednak podejmując się pozycjonowania witryny internetowej, w zdecydowany sposób przyzwoiciej jest wystrzegać się korzystania nagannych technik.

  • Przyczepy kempingowe wynajem

    Mazury czy zagraniczne wyjazdy? Kamper nie ogranicza planów Mazury to najpiękniejsze miejsce pod względem ukształtowania terenu. Są tam śliczne krajobrazy, dużo jezior, lasów, rezerwatów przyrody oraz zabytków i miejsc wartych odwiedzenia. Mazury to jedno z w największym stopniu rozwijanych miejsc pod względem turystyki. Figury odwiedzające te malownicze krainy mogą spodziewać się dużej grupy atrakcji i